کمپیوتر ساینس

JavaScript

JavaScript ادامه مطلب »

testl

علوم کامپیوتر چیست ؟ علوم کامپیوتر یکی از کلاسیک‌ترین رشته‌ها در گروه رشته‌های کامپیوتر است که بر مبانی و اصول کامپیوتر تاکید بسیار دارد. علوم کامپیوتر پل ارتباطی دانش کامپیوتر و ریاضی است و مهمترین هدف آن دست‌یابی به بهترین الگوریتم‌های موجود (روش‌های حل مسأله‌) در کمترین زمان و با کمترین خطا و بیشترین دقت است. به عبارت دیگر هدف ... ادامه مطلب »

تبلت جدید مایکروسافت رقیبی جدی برای آی پد

tablet

شرکت مایکروسافت از تبلت جدید خود با نام “مایکروسافت سرفیس” رونمایی کرد که گفته می شود سرانجام این تبلت می تواند رقیب جدی برای آی پد تلقی شود. بلت “مایکروسافت سرفیس” (Microsoft Surface) از شرکت مایکروسافت با هدف کار کردن با ویندوز ۸، سیستم عامل جدید این شرکت طراحی شده است. این شرکت هنوز پیشگام سیستمهای عامل کامپیوتری در بازار ... ادامه مطلب »

معرفی رشته کامپیوتر

05

معرفی رشته مهندسی کامپیوتر بطور خلاصه رایانه دستگاهی است که قدرت خارق العاده‌ای برای محاسبه دارد و می‌تواند بوسیله ابزارهای جانبی با محیط بیرون ارتباط برقرار کند. جایگاه کامپیوتر در دنیای امروز همین بس که عصر حاضر عصر کامپیوتر اس. هدف این قسمت معرفی مهندسی کامپیوتر است و از سه بخش تشکیل شده‌است. اول آنکه که آشنایی با کامپیوتر است، ... ادامه مطلب »